baner_lp

Porsche Approved: program certyfikowanych samochodów używanych

Wybierając w programie Porsche Approved samochód używany, możesz czuć pewność, że inwestujesz w pełnowartościowe, 100-procentowe Porsche. W ramach programu nasi wykwalifikowani technicy robią wszystko, by kupowane przez Ciebie Porsche było tak bliskie stanu fabrycznego, jak to tylko możliwe. Sprawdzają pojazd według specjalnej listy 111 punktów kontrolnych, a w razie potrzeby montują wyłącznie oryginalne części Porsche. Dodatkowo otrzymujesz co najmniej 12 miesięcy ubezpieczenia na koszty naprawy.

image1
image2

Znajdź wymarzone Porsche

Poszukiwania idealnego samochodu jeszcze nigdy nie były takie proste! Dzięki specjalnej wyszukiwarce Porsche Finder szybko i wygodnie odnajdziesz samochody używane ze znakiem Porsche Approved dostępne w Porsche Centrum Poznań.

Wybierz model:

Rok produkcji:

Cena brutto:

Wyszukaj

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

Moc

{{ offer.power }} KM

Pojemność

{{ offer.capacity }}

Rok modelowy

{{ offer.production_year }}

Przebieg

{{ offer.mileage }} km

Skrzynia biegów

{{ offer.transmission }}

{{ priceFormat.to(offer.price) }} zł brutto

Zapytaj o ofertę

Pokaż więcej
approved

Skorzystaj z programu Porsche Approved

Zastanawiasz się nad zmianą samochodu na nowy?
Odsprzedaj Porsche w ramach programu Porsche Approved.

Kliknij, by wypełnić formularz. Wprowadź dane kontaktowe oraz dane
potrzebne do stworzenia wyceny pojazdu, a nasz doradca się
z Tobą skontaktuje.Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
i umówimy Cię z doradcą w Porsche Centrum Poznań.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń