baner_lp
Wakacyjny przegląd.

Wakacyjny przegląd.

Cieszysz się na myśl o lecie, ale czujesz, że po zimie potrzebujesz regeneracji? To dokładnie tak jak Twoje Porsche! Przywieź je na wakacyjny przegląd. Nasi specjaliści sprawdzą najważniejsze układy Twojego samochodu, by nic nie zaskoczyło Cię podczas podróży.

Poczuj powiew świeżości.

Poczuj powiew świeżości.

Zbliża się lato, przyda się klimatyzacja! Nasi eksperci sprawdzą stan filtra i wykonają czyszczenie układu klimatyzacji w Twoim Porsche.

Przygotuj się na wyprawy.

Przygotuj się na wyprawy.

Planujesz wakacyjne wyjazdy rowerowe? A może podróż w góry lub nad morze? Nasi specjaliści z chęcią zamontują w Twoim Porsche bagażnik dachowy lub uchwyt na rowery. Zapytaj Doradcę o letnie akcesoria z serii Porsche Tequipment.

Aby zarezerwować termin wizyty, wypełnij krótki formularz lub zadzwoń 61 84 911 85.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń