baner_lp
mechanik.

Wiele korzyści, idealne rozwiązanie.

Poznaj wykwalifikowanych techników.

Poznaj wykwalifikowanych techników.

Dlaczego warto nas odwiedzać często? Porsche to samochód idealny, który wciąż doskonalimy. Nasi technicy nieustannie więc podnoszą swoje kwalifikacje. Chcemy być pewni, że otrzymujesz serwis na najwyższym poziomie.

Postaw na oryginalne części.

Postaw na oryginalne części.

Oryginalne części gwarantują przewidywalne efekty. Tylko wtedy możemy być czegoś pewni, jeśli zostało to zaprojektowane w Porsche. Nasze rozwiązania technologiczne sprawdzono w ekstremalnych warunkach. Warto to wykorzystać.

Poszerz swoje możliwości.

Poszerz swoje możliwości.

Nie tylko nasz serwis i części tworzą efekt Porsche. To także cała gama akcesoriów wyposażenia auta. Funkcjonalnych, niezbędnych, stworzonych specjalnie dla konkretnych modeli. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy rozwiązanie.

Pozwól nam o siebie zadbać.

Pozwól nam o siebie zadbać.

Stawiamy na profesjonalne narzędzia i mistrzowski poziom umiejętności. Zamiast o czyszczeniu tapicerki, wnętrza samochodu lub jego myciu wolimy mówić o renowacji. Jesteśmy artystami, którzy zajmują się Twoim dziełem sztuki.

Odwiedź nas.

Odwiedzaj nas często, dzwoń do nas w każdej sprawie.

Jesteśmy dyspozycyjni i zaangażowani.
Nasze kwalifikacje podnosimy po to, byś mógł nas bez wahania polecić innym.

Aby zarezerwować termin wizyty, wypełnij krótki formularz.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń