Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Potwierdź gotowość swojego Porsche do sezonu.

Pozostaw opony u nas.

Pozostaw opony u nas.

Wymień koła lub opony na zimowe i pozostaw je w naszym hotelu do następnego sezonu. Niezależnie od warunków atmosferycznych bądź zawsze gotowy do drogi i podążaj do celu w swoim Porsche.

Zapytaj o ofertę
Ubezpieczenie opon w cenie

Ubezpieczenie opon w cenie.

Kup koła z homologacją Porsche, a ubezpieczenie opon otrzymasz w cenie. Pewność i niezawodność to dewiza Porsche. Zyskaj gwarancję udanej podróży i bezpiecznie ruszaj w drogę.

Zapytaj o ofertę
Przegląd wiosenny

Przegląd jesienno-zimowy.

Zadbaj o dobrą formę swojego samochodu z pomocą naszych specjalistów, którzy dokładnie sprawdzą najważniejsze układy, by nic Cię nie zaskoczyło podczas podróży.

Zapytaj o ofertę